Posted By Ahmet
Uzman MaltepeEv Boyama Fiyatları 2019 fiyatları

Evinizi bir günde boyatmak artık hayal değil. Özellikle bizim gibi 20 yıldır bu işi emek vermiş olan Maltepe boya badana ustası ile daha önce eminiz ki tanışmamış sınızdır. Zamanın bu kadar kıymetli olduğu bir anda günlerce boyacı işlerini bitirsin de artık evimden gitsin diye beklemenize gerek yok. İşimizin ehli ustalar olarak sadece bir gününüzü alarak evinizi tertemiz boyayıp teslim ediyoruz. Ustalarımızın kaliteli iş yapması sayesinde yirmi yıldır süren işimize değer katmaya devam edeceğiz.
Bize Nasıl Ulaşacaksınız
Bizlere sitemiz üzerinden bir form doldurarak veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Maltepe boyacı aramalarınızı son bulduracak harika bir ekiple çalışmak isterseniz evinizin fotoğrafını whatsapp üzerinden paylaşarak ne kadar ücrete yapılabileceğini öğrenebilirsiniz. Kaliteyi ve hızı uygun fiyata bulmak istiyorsanız bize uğramadan evinizi boyatmaya karar vermeyin derim. Özellikle bize karar verdikten sonra hızlı fizibilite çalışmamız ve teslimatta hızımızı gördükten sonra başka kişilere tavsiye edeceğinizden hiç şüphemiz yok.
İşlerimiz Nasıl İlerliyor
Öncelikle bize ulaşıp evinizin kaç metrekare olduğu bilgisini veriyorsunuz daha sonra biz gelip evinizde sizler için ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz. Yaptığımız keşif sonrasında renk seçimi ile birlikte ertesi gün tüm malzemelerimizle birlikte gelip sabahtan işe başlıyoruz.
Maltepe boyacısı olarak sabah 08:30 itibariyle işinize başlayıp etrafı tamamen poşet rulolarla sarıp evinizi veya ofisinizi bir günde ve tertemiz boyuyoruz. Olmazda böyle bir durum ola ki eviniz bizler tarafından kirletildi. Anında evinizi temizleyip eski durumuna hatta takılacak stor perdeleriniz varsa eski konumuna tekrar montelemesini yapıyoruz. Günlerce usta beklemek, etraf battı ne yapacağız dediğiniz günler artık tarihe karışacak. Çünkü bizler işinde uzman bir kadroya sahip olduğumuz için bir günde evinizi eski konumuna geri getiriyoruz. Tek bir farkla artık eviniz daha temiz ve daha ferah bir ortama kavuşmuş oluyor.
Kaç Günde Teslim Ediyoruz
İşimize bağlılığımızı ve önemsediğimizi belirtmeyi bir borç biliriz. Bu nedenle eviniz ya da ofisiniz ne kadar büyük olursa olsun Maltepe boya badana işleri sadece bir günde teslim ediliyor. Ekibimizi 2 veya 5 kişiye kadar arttırarak güveninizi her zaman korumaya özen gösteriyoruz. Sunduğumuz hizmeti hem kaliteli hem de pratik bir şekilde yaptığımız için bizden vazgeçmeyeceğinizin garantisini verebiliriz. Eskisi gibi sizleri oyalayan ve evinizi boyamak dışında kullanılmaz hale getiren ustalardan uzak kalıp bizden bir fiyat almanız sizler için daha iyi olacaktır. Kaliteyi uygun fiyata hem hızlı olmasıyla bir arada bulmak zordur bilirsiniz.
Nasıl Bu Kadar Hızlıyız
Öncelikle işimizi hızlandırmak için yapacağımız alanda keşfe iletişim için https://www.5teklifal.com/maltepe-boyaci-ustasi/ bulunan sayfamızı ziyaret edebilir daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz

3 comments found

  comments user

  Fuat

  En iyi hizmet en kaliteli işçiliği burda bulcağınıza eminim

  Cevapla

  comments user

  Halit

  Kesinlikle yaptıkları işte profesyonel bunlar sizde işin uzmanlarına evinizi veya ofisnizi boyatmak istoyrsanız hemen iletişime geçiniz

  Cevapla

  comments user

  samet

  Çok iyi Hizmet kesinlikle tavsiye ederim bu siteyi

  Cevapla

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir